Úvodní stránka Informace pro firmy Program Vystavovatelé Harmonogram Fotky Mapa příjezdu Okolí Starší ročníky

Mezioborová sympozia českých regionů
v oblasti miniinvazivních metod ve vnitřním lékařství

MAPA PŘÍJEZDU

Adresa Hotelu Medlov:
Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 04 Nové Město na Moravě, GPS: 49°36'58.602"N, 16°3'17.444"E

Příjezd od Hradce Králové

Je možno si vybrat buď:

Variantu č. 1 - trochu delší, ale pohodlnější, převážně po silnici I. třídy.,

Variantu č. 2 - kratší, částečně po silnicích nižší třídy – z HK do Trhové Kamenice vede po silnicích I. třídy, kde odbočuje na silnici II. třídy a vede nejbližší cestou do Medlova.


Varianta 1. - cca 96 km:

HK – Pardubice – Chrudim – Nasavrky – Trhová Kamenice – Údavy – Ždírec nad Doubravou (ve Ždírci nejprve rovně, potom dále po hlavní doleva na Žďár nad Sázavou) – Krucemburk – Vojnův Městec – Škrdlovice – Stržanov – Žďár nad Sázavou (ve Žďáru na křižovatce před sídlištěm odbočit vlevo na silnici II. tř. směr Polička a Sněžné) – Vysoké - Počítky – Sklené – Tři Studně – Fryšava pod Žákovou horou, ve vsi u pomníku padlých odbočit vpravo na zpevněnou polní cestu ke hrázi, dále po hrázi k Hotelu Medlov.

Upozornění: Z Fryšavy pod Žákovou horou vede zpevněná polní cesta přes hráz. V případě uzavření hráze z mimořádných důvodů pokračujte až do Kadova, dále po hlavní silnici doprava na Nové Město na Moravě (po MODRÉ TRASE) – v Kadově, v obci za zastávkou a historickou hasičskou zbrojnicí odbočit z hlavní silnice doprava, POZOR, neznačeno – po 2 km v lese odbočit doprava na Nové Město na Moravě, po 1,8 km u Penzionu U Martina vpravo na Hotel Medlov – viz. mapka.

Varianta 2. a) a 2. b):

Při výběru částečně kratší varianty (do Trhové Kamenice po silnici I. tř. přes Pardubice a Chrudim, dále přes Hlinsko) máte na výběr ze 2 tras, které jsou barevně rozlišeny – viz. mapka.

Trasa ORANŽOVÁ a MODRÁ ze směru Hlinsko vedou od Herálce po komunikacích III. třídy:

Hlinsko (směr Svratka) – Jeníkov – Kameničky – cca po 4 km za Kameničkami (před Svratkou na dopravní značce STOP) odbočit vpravo na Herálec (směr Žďár nad Sázavou) – Herálec – následují 2 možnosti:

2 a) MODRÁ – vyhýbá se hrázi u rybníka Medlov – cca 88 km

V Herálci za návsí a mostkem odbočit z hlavní silnice v zatáčce na Kadov (hlavní vede doprava, na Kadov rovně) – v Kadově rovně na Nové Město na Moravě – v obci za zastávkou a historickou hasičskou zbrojnicí odbočit z hlavní silnice doprava, POZOR, neznačeno – po 2 km v lese odbočit doprava na Nové Město na Moravě, po 1,8 km u Penzionu U Martina vpravo na Hotel Medlov – viz. mapka.

2 b) ORANŽOVÁ – přes Fryšavu a po hrázi – cca 89 km

V Kadově vjet na hlavní silnici - doprava na Fryšavu pod Žákovou horou (směr Žďár nad Sázavou), ve Fryšavě odbočit u pomníku padlých vlevo na zpevněnou polní cestu k hrázi, dále po hrázi k Hotelu Medlov.

Příjezd ze směru od Svratky

Trasa RŮŽOVÁ ze směru Svratka vede po silnici II. třídy:

Svratka – (ve Svratce směr Sněžné) – Křižánky – Sněžné – Kuklík – cca po 4 km u Penzionu U Martina vpravo na Hotel Medlov – viz. mapka.

mapa mapa mapa mapa mapa

Informace: 603 589 463

© J&J 20. 2. 2016