Úvodní stránka Informace pro firmy Program Vystavovatelé Harmonogram Fotky Mapa příjezdu Okolí Starší ročníky

21. mezioborové sympozium českých regionů
v oblasti miniinvazivních metod ve vnitřním lékařství

Termín: 22. - 24. května 2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte nám oslovit Vás a zároveň pozvat na tradiční, již 21. celostátní setkání internistů, invazivních radiologů, gastroenterologů, kardiologů, onkologů, patologů a dalších přidružených oborů a podoborů vnitřního lékařství týkající se intervenčních výkonů a jejich následné péče. V loňském roce jsme uskutečnili jubilejní 20. ročník tohoto netradičního setkání v lokalitě Hotelu Medlov v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.

Hotel Medlov

Byli jsme velmi potěšeni kladnou odezvou na tuto oblast i celý hotelový komplex a proto i díky tomu letošní již 21. ročník proběhne opět právě zde. Hotel se nachází na samotě uprostřed hlubokých lesů na břehu rybníka Medlov. Kapacita tohoto zařízení dovoluje ubytování jak pro účastníky kongresu, tak i pro vystavující farmaceutické firmy.

Dovolujeme si Vás pozvat na 2 přednáškové večery v 5 blocích, které budou moderovány a koncipovány jako novinky, aktuality nebo poselství význačných osobností v kardiologii, gastroenterologii, hepatologii, patologii a radiointervenční medicíny, včetně chirurgických a neurochirurgických pohledů a onkologických postupů. První den budeme ve dvou blocích nahlížet na odbornou problematiku z různých pohledů jednotlivých odborníků. Na druhý den zařazujeme novinky diagnostiky a pohled význačných osobností medicíny do budoucnosti našeho oboru.

Nedílnou součástí našeho setkání je páteční přednáškové odpoledne věnované sekci zdravotních sester z oboru invazivní kardiologie, gastroenterologie a intervenční radiologie.

Kongres je koncipován jako celonárodní setkání jednotlivých oborů. Na tomto kongresu Vám nabízíme neformální setkání internistů, chirurgů, neurochirurgů, radiologů, onkologů či patologů, kterých se problematika dotýká. Setkání bude probíhat formou 2 diskuzních dnů, satelitních sympozií farmaceutických firem, prezentační místnosti farmaceutických firem, vše doplněno o alternativní program.

Informace  Informace a přihlášky pro lékaře

Informace  Informace a přihlášky pro sestry

Adresa Hotelu Medlov:

Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 04 Nové Město na Moravě
telefon +420 566 619 201
GPS: 49°36'58.602"N, 16°3'17.444"E

Organizuje:

Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

MUDr. Zdeněk Papík, Ph.D., prezident sympozia

Endoskopické centrum Oblastní nemocnice Náchod, a.s.
e–mail: papik.zdenek@nemocnicenachod.cz

Logo Nemocnice náchod

Pro prohlížení některých souborů na webu je potřeba mít nainstalovaný Adobe Reader nebo jiný prohlížeč PDF souborů.

Informace: 603 589 463

© J&J 20. 2. 2016