Úvodní stránka Informace pro firmy Program Vystavovatelé Harmonogram Fotky Mapa příjezdu Okolí Starší ročníky

23. mezioborové sympozium českých regionů
v oblasti miniinvazivních metod ve vnitřním lékařství

Termín: 31. května až 2. června 2024

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi, abych Vás jménem organizačního výboru a jako prezident kongresu co nejsrdečněji pozdravil a opět po restartu v roce 2022 a dále již obvyklém pokračování v loňském roce Vás zároveň pozval na tradiční, již 23. celostátní setkání internistů, invazivních radiologů, gastroenterologů, kardiologů, onkologů, patologů a dalších přidružených oborů a podoborů vnitřního lékařství, týkající se intervenčních výkonů a jejich následné péče.

Hotel Medlov

V roce 2023 jsme uskutečnili již 22. ročník tohoto netradičního setkání opět v lokalitě Hotelu & resortu Medlov v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Byli jsme potěšeni vysokou účastí a opět i pozitivní odezvou na tuto akci, oblast i celý hotelový komplex. Kapacita tohoto zařízení dovoluje ubytování jak pro účastníky kongresu, tak i pro farmaceutické firmy. Hotel se nachází na samotě uprostřed hlubokých lesů na břehu rybníka Medlov.

Smyslem tohoto setkání bude opět odborný pohled na problematiku intervenčních výkonů, pomocných vyšetřovacích metod a zejména výměna zkušeností v jednotlivých centrech nemocnic v České republice. Přednášející se rekrutují z významných pracovišť v České republice, zejména z Prahy, Brna a Hradce Králové. Setkání bude zaměřeno na oblast kardiologie, gastroenterologie, angioradiologie, neurologie, onkologie a jednotlivých oborů vnitřního lékařství.

Dovolujeme si Vás pozvat na 2 přednáškové večery v určitých blocích, které budou moderovány a koncipovány jako novinky, aktuality nebo i ohlédnutí nad velmi zajímavou poslední dobou. První den budeme nahlížet na odbornou problematiku z různých pohledů jednotlivých odborníků. Na druhý den zařazujeme eventuální novinky diagnostiky.

Nedílnou součástí našeho setkání je páteční přednáškové odpoledne, věnované sekci zdravotních sester z oboru invazivní kardiologie, gastroenterologie a intervenční radiologie.

Informace  Informace a přihlášky pro lékaře

Informace  Informace a přihlášky pro sestry (a jiný nelékařský zdravotnický personál)

Adresa Hotelu Medlov:

Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 04 Nové Město na Moravě
telefon +420 566 619 201
GPS: 49°36'58.602"N, 16°3'17.444"E

Organizuje:

Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Prezentace farmaceutických firem probíhá během celého sympozia.

MUDr. Zdeněk Papík, Ph.D., prezident sympozia

Endoskopické centrum Oblastní nemocnice Náchod, a.s.
e–mail: papik.zdenek@nemocnicenachod.cz

Logo Nemocnice náchod

Pro prohlížení některých souborů na webu je potřeba mít nainstalovaný Adobe Reader nebo jiný prohlížeč PDF souborů.

Informace: 728 744 058

© J&J 20. 2. 2016