Úvodní stránka Informace pro firmy Program Vystavovatelé Harmonogram Fotky Mapa příjezdu Okolí Starší ročníky

19. mezioborové sympozium českých regionů
v oblasti miniinvazivních metod ve vnitřním lékařství

Termín: 8. - 10. června 2018

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte nám oslovit Vás a zároveň pozvat na 19. ročník mezioborového setkání lékařů a zdravotních sester z řad internistů, intervenčních radiologů a přidružených oborů i podoborů, týkající se intervenčních výkonů a jejich následné péče. V loňském roce jsme uskutečnili 18. ročník tohoto netradičního setkání v lokalitě Hotelu Medlov v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.

Hotel Medlov

Byli jsme velmi potěšeni pozitivní odezvou na tuto oblast i celý hotelový komplex a proto i díky tomu letošní již 19. ročník proběhne opět právě zde. Kapacita tohoto zařízení dovoluje ubytování jak pro účastníky kongresu, tak i pro farmaceutické firmy. Hotel se nachází na samotě uprostřed hlubokých lesů na břehu rybníka Medlov. Věříme, že se nám podaří připravit pro Vás podobnou atmosférou, která Vás obklopovala v minulosti na Zámku Hrubá Skála.

Kongres je koncipován jako celonárodní setkání jednotlivých oborů. Cílem našeho setkání bude v tomto roce odborný pohled na problematiku intervenčních výkonů a pomocných vyšetřovacích i terapeutických metod.

Dovolujeme si Vás pozvat na 2 přednáškové večery v 5 blocích, které budou moderovány a koncipovány jako novinky a aktuality v kardiologii, gastroenterologii a hepatologii s využitím radiointervenční medicíny, včetně chirurgických a neurochirurgických pohledů a onkologických postupů. První den se budeme ve dvou blocích věnovat odborné problematice z různých pohledů jednotlivých odborníků. Na druhý den zařazujeme novinky diagnostiky a terapie a samozřejmě varia. Nedílnou součástí našeho setkání je přednáškové odpoledne věnované sekci zdravotních sester z oboru invazivní kardiologie, gastroenterologie a intervenční radiologie.

Na tomto kongresu Vám nabízíme neformální setkání internistů, chirurgů, neurochirurgů, radiologů, onkologů či patologů, kterých se problematika dotýká. Setkání bude probíhat formou 2 diskuzních dnů, satelitních sympozií farmaceutických firem, prezentační místnosti farmaceutických firem, vše doplněno o alternativní program.

Adresa Hotelu Medlov:

Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 04 Nové Město na Moravě
telefon +420 566 619 201
GPS: 49°36'58.602"N, 16°3'17.444"E

Organizuje:

Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Prezentace farmaceutických firem probíhá během celého sympozia.

MUDr. Zdeněk Papík, Ph.D., prezident sympozia

Endoskopické centrum Oblastní nemocnice Náchod, a.s.
e–mail: papik.zdenek@nemocnicenachod.cz

Logo Nemocnice náchod

Pro prohlížení některých souborů na webu je potřeba mít nainstalovaný Adobe Reader nebo jiný prohlížeč PDF souborů.

Informace: 495 836 202, 605 941 566

© J&J 20. 2. 2016