Úvodní stránka Informace pro firmy Program Vystavovatelé Harmonogram Fotky Mapa příjezdu Okolí Starší ročníky

22. mezioborové sympozium českých regionů
v oblasti miniinvazivních metod ve vnitřním lékařství

Termín: 26. - 28. května 2023

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi, abych Vás jménem organizačního výboru a jako prezident kongresu co nejsrdečněji pozdravil a opět po restartu v minulém roce Vás zároveň pozval na tradiční, již 22. celostátní setkání internistů, invazivních radiologů, gastroenterologů, kardiologů, onkologů, patologů a dalších přidružených oborů a podoborů vnitřního lékařství, týkající se intervenčních výkonů a jejich následné péče.

Hotel Medlov

V roce 2022 jsme uskutečnili po dvouleté odmlce 21. ročník tohoto netradičního setkání opět v lokalitě Hotelu & resortu Medlov v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Byli jsme potěšeni vysokou účastí a opět i pozitivní odezvou na tuto akci, oblast i celý hotelový komplex. Kapacita tohoto zařízení dovoluje ubytování jak pro účastníky kongresu, tak i pro farmaceutické firmy. Hotel se nachází na samotě uprostřed hlubokých lesů na břehu rybníka Medlov.

Cílem našeho setkání bude v tomto roce nejen odborný pohled na problematiku intervenčních výkonů, ale i zamyšlení se nad minulostí, a hlavně neformální setkání se zdravotnickými pracovníky z řad přednášejících i účastníků tohoto sympózia. Kongres je koncipován jako celonárodní setkání jednotlivých oborů.

Dovolujeme si Vás pozvat na 2 přednáškové večery v určitých blocích, které budou moderovány a koncipovány jako novinky, aktuality nebo i ohlédnutí nad velmi zajímavou poslední dobou. První den budeme nahlížet na odbornou problematiku z různých pohledů jednotlivých odborníků. Na druhý den zařazujeme eventuální novinky diagnostiky.

Nedílnou součástí našeho setkání je páteční přednáškové odpoledne, věnované sekci zdravotních sester z oboru invazivní kardiologie, gastroenterologie a intervenční radiologie.

Informace  Informace a přihlášky pro lékaře

Informace  Informace a přihlášky pro sestry

Adresa Hotelu Medlov:

Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 04 Nové Město na Moravě
telefon +420 566 619 201
GPS: 49°36'58.602"N, 16°3'17.444"E

Organizuje:

Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Prezentace farmaceutických firem probíhá během celého sympozia.

MUDr. Zdeněk Papík, Ph.D., prezident sympozia

Endoskopické centrum Oblastní nemocnice Náchod, a.s.
e–mail: papik.zdenek@nemocnicenachod.cz

Logo Nemocnice náchod

Pro prohlížení některých souborů na webu je potřeba mít nainstalovaný Adobe Reader nebo jiný prohlížeč PDF souborů.

Informace: 603 589 463

© J&J 20. 2. 2016